mitmichael napisał(a):

|
Słyszeliscie co powiedział KUBA? Nie wazne w jakim stroju gramy, najwazniejsze jest by cos zaprezentowac na boisku. Nasz dzisiejszy sparingpartner juz od bardzo dawna gra z oznaczeniem federacji, to samo Francja
|
A Ruskie nie grają,.
Co mnie Francuzi interesują ? Co mnie Włosi interesują ? Mieli taką historię jak my ?