Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7192
Stary 11.11.2011, 16:13
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Słyszeliscie co powiedział KUBA? Nie wazne w jakim stroju gramy, najwazniejsze jest by cos zaprezentowac na boisku. Nasz dzisiejszy sparingpartner juz od bardzo dawna gra z oznaczeniem federacji, to samo Francja
A Ruskie nie grają,.

Co mnie Francuzi interesują ? Co mnie Włosi interesują ? Mieli taką historię jak my ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując