jurukuru napisał(a):

Chodzi o oshee vitamin shot LOVE for men?
W większości sklepów, gdzie mają napoje energetyczne i izotoniczne. Ja kupiłem w groszku, i za tą małą puszeczkę dałem chyba 2.15 zł. Smak taki sobie, nie wiem jak działanie
|
Tak tak

Ja widziałem kiedyś w Bonarce, ael tam mi jakoś nie po drodze
