Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.11.2011, 15:58
Diaz lepiej operuje piłką od Wilka, jest równie waleczny i nogi nie odstawia. Jasne, że na lewej obronie gra jak kaleka, ale na DP to jest całkiem inna historia. Na poziom ligowy w zupełności wystarczy. Strata Wilka to jest akurat najmniejszy problem.
..
Odpowiedz cytując