|
Diaz lepiej operuje piłką od Wilka, jest równie waleczny i nogi nie odstawia. Jasne, że na lewej obronie gra jak kaleka, ale na DP to jest całkiem inna historia. Na poziom ligowy w zupełności wystarczy. Strata Wilka to jest akurat najmniejszy problem.
. .
|