Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11268
Stary 11.11.2011, 15:47
skoro to temat sf, to pozwolę sobie pomarzyć nt tego oto piłkarza

Hiroshi Kiyotake -> http://www.transfermarkt.de/de/hiros...ler_86175.html

Kolejny ze zdolnych Japończyków robiących furorę w J-League oraz powoli na arenie międzynarodowej, ofensywny pomocnik środek lub prawy, ma dobry drybling, dokładne podania i do tego szybki, chęć pozyskania go wyraził VfB Stuttgart
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując