westersyl napisał(a):

Niestety ale nad chłopakiem krąży jakieś fatum, przez uraz którego nabił się (na treningu ?) nie znalazł się nawet w 18-stce na derby.
|
I bardzo dobrze. On i Garguła graja jak panienki, unikając jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem, co czyni z nich kompletne piłkarskie pomyłki. Technicznie nie są najgorsi (chociaż szału też nie ma), ale z wieczną grą na alibi niczego tej drużynie nie dadzą.