Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15478
Stary 11.11.2011, 15:24
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Niestety ale nad chłopakiem krąży jakieś fatum, przez uraz którego nabił się (na treningu?) nie znalazł się nawet w 18-stce na derby.
I bardzo dobrze. On i Garguła graja jak panienki, unikając jakiegokolwiek kontaktu z przeciwnikiem, co czyni z nich kompletne piłkarskie pomyłki. Technicznie nie są najgorsi (chociaż szału też nie ma), ale z wieczną grą na alibi niczego tej drużynie nie dadzą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.11.2011 o godz. 15:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując