JrQ- napisał(a):

A Wilk? Czemu nie zagra? bo chyba może
A jeśli realnie patrząc na formę zastępujesz go Brudem, to mam jeden komentarz:
|
nawet gdybyś nie wiedział że nie zagra z powodu kartek to powinieneś chociaz czytać uważnie posty które cytujesz
Karherop napisał(a):

Pewniacy do składu?
Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem
|
dzięki za uwagę