Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 11.11.2011, 15:09
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
A Wilk? Czemu nie zagra? bo chyba może
A jeśli realnie patrząc na formę zastępujesz go Brudem, to mam jeden komentarz:
nawet gdybyś nie wiedział że nie zagra z powodu kartek to powinieneś chociaz czytać uważnie posty które cytujesz

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pewniacy do składu?
Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem
dzięki za uwagę
Odpowiedz cytując