|
Dokładnie, cała polityka transferowa naszego klubu NIESTETY opiera się na zbieraniu tego co wolne i tanie :/ Realia niestety sa takie a nie inne i z drugiej strony tez nie ma się co dziwic. Z pozytywów to też nie ma co porównywać okresu pracy Stana do okresu pracy jego poprzedników. Jak by nie było transfery Meliksona Bitona Jovanovicia Ilieva czy odważe sie powiedzieć nawet Lameya (mam tu na myśli dwumecz z Litexem szczególnie) swoje zrobiły.
|