Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 11.11.2011, 14:14
Pusiek napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, że o ile dobrze pamiętam, to zawsze miał pretensje do Skorży, że go wystawiał w pomocy bo twierdził, że jest lewym obrońcą i tak ponoć gra w reprezentacji.
Więc prostuje swoją wypowiedź- nie najlepiej sie czuje tylko najlepiej tam wypada. No ale skoro sam nie chce to ja przynajmniej dla niego w tym momencie miejsca na boisku bym nie widział :/ o widze że kolega SnoopyS szedł podobnym tokiem myślenia co ja w powyższym poście. a co do obecności w Twoim składzie Paljicia to też uważam że dostawał za mało szans w tym sezonie, jak dla mnie jest pewniejszy niż Diaz moze nie o wiele ale jednak pozatym dysponuje lepszym czytaj groźniejszym dośrodkowaniem.
Ostatnio edytowane przez RYBA : 11.11.2011 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując