Ruch z Fornalikiem grał w Europie - zdaje się przeszli jakichś Kazachów, Maltańczyków i odpadli z jakimś zespołem z Austrii. Owszem, to pewnie nie jest trener dla nas, ale tych 6 meczy rozegrał w Euro Azji w pucharach
Zresztą gdyby było coś na rzeczy to byłaby kompletna cisza w tej sprawie. Pewnie to takie odwrócenie uwagi.
Natomiast Fornali w Ruchu (średniaku bez kasy i pieniędzy) robi dobrą robotę. Ale to mimo wszystko inny świat niż Wisła z zgrają obcokrajowców i wielką presją na wynik.