Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Snoopy5
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
27
11.11.2011, 13:50
Wilk ma cztery kartki więc nie zagra . Ja spróbowałbym za niego Diaza w środku pola . Bramka Pareiko , obrona - Jovanovic , Chavez , Bunoza ( Czekaj) , Paljic - Kirm , Diaz , Nunez , Garguła , Iliev - Biton.
Snoopy5
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Snoopy5
Znajdź inne posty napisane przez Snoopy5