Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51914
Stary 11.11.2011, 13:48
Dokładnie - problem jest w tym, że polscy zawodnicy, którzy reprezentują wyższy poziom najczęściej bardzo się cenią. Nic dziwnego, że w takich sytuacjach trudno znaleźć w jedenastce Wisły więcej niż dwóch/trzech zawodników z naszego kraju. Ciekaw jestem co w przyszłej rundzie pokaże Czekaj i Brud. Dobrze byłoby, aby łapali doświadczenie. Dla nich derby byłyby czymś więcej niż krótki wyjazd kilkaset metrow o swojego stadionu...
Odpowiedz cytując