|
Dokładnie - problem jest w tym, że polscy zawodnicy, którzy reprezentują wyższy poziom najczęściej bardzo się cenią. Nic dziwnego, że w takich sytuacjach trudno znaleźć w jedenastce Wisły więcej niż dwóch/trzech zawodników z naszego kraju. Ciekaw jestem co w przyszłej rundzie pokaże Czekaj i Brud. Dobrze byłoby, aby łapali doświadczenie. Dla nich derby byłyby czymś więcej niż krótki wyjazd kilkaset metrow o swojego stadionu...
|