Kamil_mchw napisał(a):

a ja mam raczej pytanie...
Czy Jovanovic grał po pozycji stopera czy prawego obrońcy w LM m.in. przeciwko Arsenalowi?
bo tak właśnie mi się wydaje... Jeśli to prawda to nie potrzebujemy nowych środkowych obrońców... Chavez, Czekaj, Nalepa, Jovanovic, Bunoza
|
Nasza gra obronna to tragedia ale... nie potrzebujemy srodkowych obroncow bo Jovanovic moze grac na srodku? Kilka faktow:
1. Jovanovic poki co u nas na srodku nie gra, gral na srodku tylko w sparingach i wygladal tam bardzo zle. Zdecydowanie lepiej wyglada na PO i tam bym go widzial. Juz po tych paru meczach na PO widac, ze on ma swietnie warunki by grac z boku.
2. Skoro Jovanovic juz mialby grac na srodku to kto na prawej? Dalej Lamey?

Jak nie to trzeba by szukac PO.
3. zalozmy srodek obrony Chavez-Jovanovic. Jakie sa alternatywy dla nich? Niepewny Bunoza oraz kompletnie zieloni Czekaj i Nalepa.
My na gwalt potrzebujemy srodkowego obroncy i to takiego co jak wejdzie do 11 to bedzie
wzmocnieniem defensywy.