Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51913
Stary 11.11.2011, 13:47
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
a ja mam raczej pytanie...
Czy Jovanovic grał po pozycji stopera czy prawego obrońcy w LM m.in. przeciwko Arsenalowi?

bo tak właśnie mi się wydaje... Jeśli to prawda to nie potrzebujemy nowych środkowych obrońców... Chavez, Czekaj, Nalepa, Jovanovic, Bunoza
Nasza gra obronna to tragedia ale... nie potrzebujemy srodkowych obroncow bo Jovanovic moze grac na srodku? Kilka faktow:
1. Jovanovic poki co u nas na srodku nie gra, gral na srodku tylko w sparingach i wygladal tam bardzo zle. Zdecydowanie lepiej wyglada na PO i tam bym go widzial. Juz po tych paru meczach na PO widac, ze on ma swietnie warunki by grac z boku.
2. Skoro Jovanovic juz mialby grac na srodku to kto na prawej? Dalej Lamey? Jak nie to trzeba by szukac PO.
3. zalozmy srodek obrony Chavez-Jovanovic. Jakie sa alternatywy dla nich? Niepewny Bunoza oraz kompletnie zieloni Czekaj i Nalepa.

My na gwalt potrzebujemy srodkowego obroncy i to takiego co jak wejdzie do 11 to bedzie wzmocnieniem defensywy.
Odpowiedz cytując