wujekWojtek napisał(a):

|
Ja Reprze przestałem kibicować, a nawet chcę porażek, żeby jak najszybciej wyrzucili Dyzme. A farbowanych lisów jest AŻ czterech, gdzie Smuda mówił, że u niego będą grać sami Polacy a nie jak u Benhakera. Śmiech na sali normalnie...
|
Wiadomo, że Smuda jest hipokrytą, ale czy przez jednego dyzmę i kilku farbowanych lisów - którzy i tak nie decydują o obliczu tej reprezentacji i nie mają wielkiego wpływu na wynik - mam życzyć porażek reprezentacji mojego kraju? Panowie, bądźmy poważni. Ja też chcę głowy Smudy, ale dopiero po EURO, bo teraz przed turniejem jest na to za późno. Tak naprawdę, kadra oparta jest na zawodnikach BvB, Arsenalu i Trabzonsporu.