Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51911
Stary 11.11.2011, 13:35
Traore , Cionek ? z czym do ludzi


jedyna pozycja na którą trzeba szukać koniecznie zawodnika z zagranicy to lewa obrona , na tej pozycji kogos dobrego w Polsce ze świecą szukać

z resztą w kadrze mamy 16 zawodników z zagranicy , 17 to jest ilość mozliwa do zgłoszenia w rozgrywkach . Zapowiada się też że dopiero latem większa ilość zawodników zostanie odstrzelona . W zimie ambicjonalnie może odejść tylko Jovanic . Nie chce mi się wierzyc ze Lamey czy Jaliens zrezygnują z lukratywnych kontraktów . Za granicę będziemy mieli również ciężko kogokolwiek wytransferować . Po cichu liczę że ktoś się połasi na Kirma - marzenia . Nie ma też co ukrywać że bez chociaz jednego transferu gotówkowego z Wisły , ciężko sobie wyobrażać wzmocnienia drużyny ( nie licząc zawodników z karta w ręku ) .

Natomiast problemem dla Wisły , w ściąganiu dobrych zawodników z Polski jest nie tylko cena za nich , ale i ogromna konkurencja . Wisła już od dawna nie ma monopolu na polskim rynku , a co więcej , wyższe kontrakty proponują w Polonii , Legii pewnie i Lechu . Śląsk już jest na tym samym poziomie , a jest i kilku innych kklubów z aspiracjami .
Odpowiedz cytując