|
Dziwne z tą kartą kibica. W Bełchatowie karta kibica jest wymagana tylko dla kibiców z woj. Łódzkiego (mega absurd), na Śląsk z Wisłą 25.11 kuzyn kupi mi bilet na ksero mojego dowodu. Mi to nie przeszkadza, bo KK wyrobiłbym tak czy inaczej, ale po co np. mojej dziewczynie, która jedzie na ten mecz ot tak
|