Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15473
Stary 11.11.2011, 13:25
Ja Reprze przestałem kibicować, a nawet chcę porażek, żeby jak najszybciej wyrzucili Dyzme. A farbowanych lisów jest AŻ czterech, gdzie Smuda mówił, że u niego będą grać sami Polacy a nie jak u Benhakera. Śmiech na sali normalnie...
Odpowiedz cytując