jason wiślak napisał(a):

|
Sprowadzenie Dudu Paraiby byłoby jednym z lepszych transferów w ostatnich latach. Po pierwsze nie mamy lewego obrońcy, a po drugie to naprawde byłoby ogromne wzmocnienie w naszej sytuacji. Ale jak zwykle bywa przy takich "podjarkach" transferowych....nic z tego nie będzie. Byłoby za pięknie, bo biorąc pod uwage naszą nieudolności transferową i skąpstwo klubu to Dudu skorzysta z innej oferty.
|
Jeśli na placu boju rzeczywiście jesteśmy my i Jaga i Jaga nas ubiegnie to naprawdę nie jest dobrze...
No chyba, że zamiast Dudu sprowadzimy LO o klasę-dwie lepszego to OK>