fanTS1906 napisał(a):

|
Nie ma zadnego dylematu bo aktualnie to nie jest druzyna Polska
|
Ale durny argument podałeś żeby nie oglądać dzisiaj Polaków.
Spośród 22 powołanych zawodników na spotkania z Włochami i Węgrami tylko 4 jest farbowanych lisów. Słownie Czterech na dwudziestu dwóch, więc to żaden argument.
Bramkarze:
1. Wojciech Szczęsny (Arsenal)
2. Łukasz Fabiański (Arsenal)
Obrońcy:
1. Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor)
2. Marcin Wasilewski (Anderlecht)
3. Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
4. Damian Perquis (Sochaux)
5. Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)
6. Marcin Komorowski (Legia Warszawa)
7. Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań)
8. Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa)
Pomocnicy:
1. Ludovic Obraniak (Lille OSC)
2. Dariusz Dudka (AJ Auxerre)
3. Adam Matuszczyk (FC Koeln)
4. Sławomir Peszko (FC Koeln)
5. Eugen Polanski (FSV Mainz)
6. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)
7. Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)
8. Rafał Murawski (Lech Poznań)
9. Maciej Rybus (Legia Warszawa)
10. Janusz Gol (Legia Warszawa)
Napastnicy:
1. Robert Lewandowski (Borussia Dortmund)
2. Paweł Brożek (Trabzonspor)