Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51906
Stary 11.11.2011, 12:42
Sprowadzenie Dudu Paraiby byłoby jednym z lepszych transferów w ostatnich latach. Po pierwsze nie mamy lewego obrońcy, a po drugie to naprawde byłoby ogromne wzmocnienie w naszej sytuacji. Ale jak zwykle bywa przy takich "podjarkach" transferowych....nic z tego nie będzie. Byłoby za pięknie, bo biorąc pod uwage naszą nieudolności transferową i skąpstwo klubu to Dudu skorzysta z innej oferty.
Odpowiedz cytując