Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 11.11.2011, 12:41
michael napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej Moskal nie będzie miał sentymentów do Holendrów jaki pokazywał Robert.
Dać szanse Czekajowi i Brudowi, bo z nich będą dobrzy piłkarze, ale warunkiem jest grali jak najwięcej.
Myślę, że wygraja spokojnie, bo ile można grac taki piach. Nie przesadzajmy, że będziemy się bać Górnika w meczu na R22 ;]
Dobrze by było dodać otuchu Moskalowi, głośnym "Moskal Kazimierz, nie rusz Kazika bo zginiesz!" przed meczem
Z nich będą? Brud to rocznik 89 więc już od dawna powinien wnosić jakąś jakość do drużyny, ale ja tego w żadnym z jego występów nie zauważyłem.
Odpowiedz cytując