Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
2868
11.11.2011, 12:40
Byliby jacyś chętni na spotkanie studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego kibicujących Wiśle? ;] Mamy dobre miejscówy w Kampusie, można by się spotkać, pogadać ;]
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael