Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 11.11.2011, 12:03
Moskal będzie miał wielkie dylematy przed tym spotkaniem

wszystko byłoby ok , gdyby tylko nie miał tak wielu znaków zapytania , na tak wielu pozycjach

pewniacy do składu ?

Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem

szczególnie boli regres formy Chaveza , Kirma , Garguły ( chociaz ciężko mówic o wczesniejszym progressie ) , Genkova który swoją formę zagubił w czerwcu, Nunez , Paljic czy Diaz mieszają beznadziejne wystęy z bardzo dobrymi , a o takim Jaliensie ciężko cos dobrego powiedzieć

gdybym musiał być na miejscu Moskala postawiłbym w sobotnim meczu na skład

Pareiko
Jovanovic - Czekaj - Diaz - Paljic
Brud - Nunez - Garguła
Iliev - Biton - Kirm

wiele tych wyborów to po prostu wybór mniejszego zła , albo totalnego braku alternatywy
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2011 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując