|
Moskal będzie miał wielkie dylematy przed tym spotkaniem
wszystko byłoby ok , gdyby tylko nie miał tak wielu znaków zapytania , na tak wielu pozycjach
pewniacy do składu ?
Pareiko , Jovanovic , Iliev , Biton ? nie widzę w naszej kadrze innych zawodników co do których nie ma jakiś wątpliwości , oczywiście poza kontuzjowanymi oraz pauzującym Wilkiem
szczególnie boli regres formy Chaveza , Kirma , Garguły ( chociaz ciężko mówic o wczesniejszym progressie ) , Genkova który swoją formę zagubił w czerwcu, Nunez , Paljic czy Diaz mieszają beznadziejne wystęy z bardzo dobrymi , a o takim Jaliensie ciężko cos dobrego powiedzieć
gdybym musiał być na miejscu Moskala postawiłbym w sobotnim meczu na skład
Pareiko
Jovanovic - Czekaj - Diaz - Paljic
Brud - Nunez - Garguła
Iliev - Biton - Kirm
wiele tych wyborów to po prostu wybór mniejszego zła , albo totalnego braku alternatywy
Ostatnio edytowane przez Karherop : 11.11.2011 o godz. 12:56.
|