Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 11.11.2011, 10:10
Ja bym chciał żeby była w składzie jakaś niespodzianka, nawet Czekaj w pierwszym za Q mnie usatysfakconuje, a poza tym żeby zapielalali na tym boisku na 120% bo coś nam sie należy.
Odpowiedz cytując