Ogryzek napisał(a):

Wychodzi "profesjonalizm" Wisły.
Gdyby nie sparciałe dziady z PZPN to nigdy byśmy nie dorobili się własnej bazy treningowej. A tak może będziemy mieć te 3 boiska dzięki nim
|
Chyba nie ten temat. Ale jak już wątek jest poruszony to...
Obawiam się, że przedmiotowa uchwała nic nie zmieni w naszej bazie treningowej.
W uchwale:
http://www.pzpn.pl/index.php/content....2010%20r..pdf
jest mowa o posiadaniu dwóch boisk treningowych trawaistych i jednego ze sztuczną trawą.
W podręczniku licencyjnym na obecny rok
http://www.pzpn.pl/index.php/Federac...tem-licencyjny
jest jednak mowa (w zakresie obiektów treningowych) :
Cytat:
Wnioskujący o wydanie licencji musi posiadać obiekty treningowe dostępną przez cały rok. Wnioskujący o wydanie licencji
a) posiada na własność obiekty treningowe lub
b) może dostarczyć pisemną umowę z właścicielem(-ami) obiektów treningowych.
|
Zapewne ten zapis nie zmieni się, tylko zamiast jednego boiska trawiastego i jednego ze sztuczną trawą (tak rzecze regulamin na ten rok) będziemy musieli "posiadać" dwa boiska trawiaste i jedno ze sztuczną nawierzchnią.
W tym roku musieliśmy mieć jedno boisko ze sztuczną nawierzchnią. Skotniki ?
W najlepsym przypadku zasieją trawę na starym stadione lekkoatletycznym i tyle (nigdzie nie ma mowy o jakości tych boisk). Standardowo podpiszą z kimś umowę i będziemy z tego korzystać dwa razy do roku.
I jeszcze jedno. Trzy boiska to tylko trzy boiska, jeszcze nie ośrodek treningowy.
Tyle wiedzy z internetu. Jeżeli się mylę, niech ktoś to zweryfikuje.
Ps. Jezeli nie ten temat, proszę przenieść do "Budowy stadionu..."