Wyświetl pojedynczy post
a11
Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7185
Stary 11.11.2011, 09:17
hudinho napisał(a):Wyświetl post
Jak słysze te wszystkie teksty w mediach tudzież na forach internetowych to mam dość!
Że nie ma orzełka, że to po się wkładało koszulke zeby byla na piersi itd.

forumowi napinacze i pseudokibice. I co teraz nie bedziecie kibicować naszej Druzynie Narodowej?
mnie to wali czy oni mają orzełka na piersi czy logo pznp czy logo McDonalds!
a co najważniejsze PIŁKARZY TEŻ TO WALI! wszyscy mowia ze ok, ze nie ma sprawy bo dla nich to tylko jebitna koszulka, coś w co się spocą i wyjebią do kosza po meczu a tu straszna nagonka!
W wielu krajach na koszulkach juz mają loga federacji od dluzszego czasu i nikt z tego nie robi takiego halo.

opamietajcie sie bo wasze p.ierd.olenie niczego nie zmieni, a najbardziej zainteresowani koszulkami czyli PIŁKARZE mają to głęboko w dupie, i ja tez, a wieczorem bede kibicowal naszym z calego serca!

dobrej nocy Piz.deczki internetowe, wielcy fachowcy pilki kopanej
proszę Cię zamilknij
Odpowiedz cytując