RYBA napisał(a):

|
Diaz chyba najlepiej czuje sie w srodku pomocy, w meczach w ktorych na niej gral (za Skorży jeszcze przed transferem do Brugii) spisywał się bardzo dobrze. Widać niestety że obrona to nie miejsce dla niego, chaotyczny, niepewny, niestety tworzy autostradę do wjazdu pod nasze pole karne.
|
Najlepsze jest to, że o ile dobrze pamiętam, to zawsze miał pretensje do Skorży, że go wystawiał w pomocy bo twierdził, że jest lewym obrońcą i tak ponoć gra w reprezentacji.