Wyświetl pojedynczy post
mimon89
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Nowy Sącz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 11.11.2011, 07:58
Może dostane bana ale jak czytam takie komentarze jak twój kolego WislaOnly to dochodze do wniosku, że częsc z Was się głowami z ch**em pozamieniała!!!! Czytam Twoje ostatnie zdanie WislaOnly to mam ochotę powiedzieć Ci to co Małecki.

Ja się bardzo Cieszę, że jest temat Fornalika bo ja w luźnej rozmowie z kolegami od pół roku przytaczałem go jako ewentualnego kandydata. Więc przechodząc do meritum. Ktoś powie, że nie ma stylu? Własnie ten styl ma którego u nas w ogóle za kadencji Roberta nie było - twarda gra w obronie bez zbędnego ściemniania środkowych obrońców, zawsze walczą od gwizdka do gwizdka na co jest wiele przykładów a z przodu naprawdę fajnie grają piłką jak na takich piłkarzy a co najważniejsze nie ma drugiej tak świetnie przygotowanej drużyny pod względem motorycznym drużyny w Polsce.

A Michniewicz? nie rozśmieszajcie mnie - ten kolega Fryzjera?