Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7183
Stary 11.11.2011, 02:57
czekam aż barwy zmienią na szybsze i nowsze.

JE*** Je*** PZPN


niejeden dziadek sie w grobie przewraca..do czego to doszło, jutro a w zasadzie dziś już kolejna rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę, oraz rocznica wyeliminowania godła z piersi polskiego piłkarza.
Niemiecki trener nam godło usunął z koszulki, a piłkarzyki sie cieszą. Wiele razy mieli zadawane pytania w stylu : Marzyłeś o grze z orzełkiem na piersi ? Napewno odpowiadali że tak, to czemu teraz ku*** zapomnieli o podstawowych wartościach?
Pieniądz i Niemiec rządzi światem !
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.11.2011 o godz. 02:59.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując