Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 11.11.2011, 01:23
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
No to mnie pocieszyłeś, FraMat. Jak by to powiedział domorosły filozof: trafiło się ślepej kurze ziarno, a PZPN-owi dobra decyzja. Kiedyś "przepchano" wymóg posiadania podgrzewanej murawy i zadaszonej trybuny, teraz będzie nakaz odnośnie boisk treningowych. i DOBRZE!

Gdyby tak jeszcze można było wprowadzić wymóg posiadania normalnych prezesów, piłkarzy którzy pracują a nie symulują grę... OK, OK, fantastyka piętro wyżej


Tu sie nie ma z czego ciszyc tylko zapłakać nad trumną,ze dopiero lesne dziady swoim przepisem i wymogiem doprowadza ze z naszej "bazy treningowej" przestanie szydzić cala Polska.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI