el Nuero napisał(a):

No to mnie pocieszyłeś, FraMat. Jak by to powiedział domorosły filozof: trafiło się ślepej kurze ziarno, a PZPN-owi dobra decyzja. Kiedyś "przepchano" wymóg posiadania podgrzewanej murawy i zadaszonej trybuny, teraz będzie nakaz odnośnie boisk treningowych. i DOBRZE!
Gdyby tak jeszcze można było wprowadzić wymóg posiadania normalnych prezesów, piłkarzy którzy pracują a nie symulują grę... OK, OK, fantastyka piętro wyżej
|
Tu sie nie ma z czego ciszyc tylko zapłakać nad trumną,ze dopiero lesne dziady swoim przepisem i wymogiem doprowadza ze z naszej "bazy treningowej" przestanie szydzić cala Polska.