LanceTS napisał(a):

Gdzie mozna zapłacić mandat od miejskich? Przelewem nie interesuje mnie. I czy po niezapłaceniu w ciągu 7 dni sa jakies dodatkowe opłaty?
Edit/ chodzi mi o zaplacenie ponad 2 miesiące od tego terminu.
|
Np. na poczcie. Po dwóch miesiącach jeszce nie naliczają odsetek.