Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24219
Stary 10.11.2011, 23:55
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Gdzie mozna zapłacić mandat od miejskich? Przelewem nie interesuje mnie. I czy po niezapłaceniu w ciągu 7 dni sa jakies dodatkowe opłaty?

Edit/ chodzi mi o zaplacenie ponad 2 miesiące od tego terminu.
Np. na poczcie. Po dwóch miesiącach jeszce nie naliczają odsetek.
Odpowiedz cytując