Arronax napisał(a):

|
Jirsaka można zostawić jeżeli by nie żądał dużego kontraktu. Zawsze ktoś na rezerwę, który jest zaaklimatyzowany. Nie można wymienić pół składu.
|
Szrotu to my sie mamy pozbywac a nie przedluzac z takimi pilkarzami kontrakt, bo "zawsze bedzie ktos na rezerwie, kto jest zaaklimatyzowany".
Co Jirsak dal Wisle przez te kilka lat? KILKA dobrych spotkan. KILKA! Tyle. Jaki nowy kontrakt?
Arronax napisał(a):

Przecież są w Polsce gracze w miarę tani, których można próbować wyrwać. Nie jako gwiazdy ale jako wyrobnicy. A jak się wybiją to lepiej dla nas.
Korona : Lisowski, Jovanovic. Takie dwa walczaki.
Widzew : Dudu. Całkiem niezły lewy obrońca.
PDB: Patejuk. Może będzie z niego dobry piłkarz na dłużej .
|
Jak czytam o takich propozycjach to mnie sciska.

Sciagnac jako wyrobnikow? Co my ....a za malo ich mamy?
Arronax napisał(a):

|
Patejuk nie miałby zbawiać. Tak jak napisałem wcześniej gra całkiem nieźle. Widać, że jest raczej pracowity, późno wszedł do extraklasowej piłki więc ma sporo do udowodnienia.
|
Wiec niech udowadnia to w Wisle tak? Niezly skok, jeszcze niedawno jakas okregowka czy czwarta liga, pozniej I liga w Podbeskidziu i teraz Ekstraklasa a za chwile Wisla - jeden z topowych klubow w Polsce. I to gosc prawie 30-letni.
Czy naprawde niektorzy po derbach sa tak zdesperowani, ze zamienialiby nasz obecny zagraniczny szrot, szrotem chyba gorszej jakosci ale made in Poland?
Arronax napisał(a):

|
Próbuje szukać po prostu kogoś sensowego z T-Mobile E. Znowu mielibyśmy ściągnąć 5-6 graczy z wolnych kontraktów z zagranicy?
|
Racja. Lepiej sciagnac z Polski ogorasow za ktorych by trzeba jeszcze zaplacic.
Tak jak napisalem wyzej. Przecietniakow i wyrobnikow to my juz teraz mamy pod dostatkiem.