Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51903
Stary 10.11.2011, 23:43
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Jirsaka można zostawić jeżeli by nie żądał dużego kontraktu. Zawsze ktoś na rezerwę, który jest zaaklimatyzowany. Nie można wymienić pół składu.
Szrotu to my sie mamy pozbywac a nie przedluzac z takimi pilkarzami kontrakt, bo "zawsze bedzie ktos na rezerwie, kto jest zaaklimatyzowany".
Co Jirsak dal Wisle przez te kilka lat? KILKA dobrych spotkan. KILKA! Tyle. Jaki nowy kontrakt?

Arronax napisał(a):Wyświetl post
Przecież są w Polsce gracze w miarę tani, których można próbować wyrwać. Nie jako gwiazdy ale jako wyrobnicy. A jak się wybiją to lepiej dla nas.

Korona : Lisowski, Jovanovic. Takie dwa walczaki.
Widzew : Dudu. Całkiem niezły lewy obrońca.
PDB: Patejuk. Może będzie z niego dobry piłkarz na dłużej .
Jak czytam o takich propozycjach to mnie sciska.
Sciagnac jako wyrobnikow? Co my ....a za malo ich mamy?

Arronax napisał(a):Wyświetl post
Patejuk nie miałby zbawiać. Tak jak napisałem wcześniej gra całkiem nieźle. Widać, że jest raczej pracowity, późno wszedł do extraklasowej piłki więc ma sporo do udowodnienia.
Wiec niech udowadnia to w Wisle tak? Niezly skok, jeszcze niedawno jakas okregowka czy czwarta liga, pozniej I liga w Podbeskidziu i teraz Ekstraklasa a za chwile Wisla - jeden z topowych klubow w Polsce. I to gosc prawie 30-letni.

Czy naprawde niektorzy po derbach sa tak zdesperowani, ze zamienialiby nasz obecny zagraniczny szrot, szrotem chyba gorszej jakosci ale made in Poland?

Arronax napisał(a):Wyświetl post
Próbuje szukać po prostu kogoś sensowego z T-Mobile E. Znowu mielibyśmy ściągnąć 5-6 graczy z wolnych kontraktów z zagranicy?
Racja. Lepiej sciagnac z Polski ogorasow za ktorych by trzeba jeszcze zaplacic.


Tak jak napisalem wyzej. Przecietniakow i wyrobnikow to my juz teraz mamy pod dostatkiem.
Odpowiedz cytując