Wyświetl pojedynczy post
wierny
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krk_eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24217
Stary 10.11.2011, 23:16
BartekA/J napisał(a):Wyświetl post
http://cdn4.asteroid.pl/c20/a.swista...28599_1024.jpg
Czy ta kurtka jest ciepła?
mam inny model north face i śmiało mogę Ci polecić kurtki tej firmy. W mojej będę śmigał już trzeci rok, dodatkowy plus to to, że jest z goretexu.
Odpowiedz cytując