palikot napisał(a):

A po co obniżać ceny? Ceny są tak niskie, że kto będzie chciał być to będzie.
ps. Widze poprzeczke stawiamy sobie wysoko
|
Wypowiadasz się za siebie a co z ludźmi którzy nie mają kasy? .......enie o tym że mogą nie pić piwa i fajek nie palić sobie daruj bo nie każdy pali i pije a mimo wszystko kasy nie ma.
Bilety są ZA DROGIE! Tyle w tym temacie.
A odwołując się do innych miast popatrzcie sobie na realne zarobki w różnych miastach i wtedy oszacujcie dopiero.
Edit:
Taki mądry człowiek kiedyś takie coś zapisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_potrzeb
No i tyle w temacie