Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
h3po4
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: PB

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7272
Stary 10.11.2011, 23:14
palikot napisał(a):Wyświetl post
A po co obniżać ceny? Ceny są tak niskie, że kto będzie chciał być to będzie.

ps. Widze poprzeczke stawiamy sobie wysoko

Wypowiadasz się za siebie a co z ludźmi którzy nie mają kasy? .......enie o tym że mogą nie pić piwa i fajek nie palić sobie daruj bo nie każdy pali i pije a mimo wszystko kasy nie ma.
Bilety są ZA DROGIE! Tyle w tym temacie.
A odwołując się do innych miast popatrzcie sobie na realne zarobki w różnych miastach i wtedy oszacujcie dopiero.

Edit:

Taki mądry człowiek kiedyś takie coś zapisał:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_potrzeb

No i tyle w temacie
Być okrutny i odważny
Zmienić dolę swą przeklętą
Trochę zemsty, trochę krwi
Worek z forsą mieć pod głową
Wtedy ma się piękne sny
Odpowiedz cytując