Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7270
Stary 10.11.2011, 23:09
kibic221 napisał(a):Wyświetl post
kurcze już nie przesadzajcie z tymi cenami, jak wy chcecie bilety za 10zl to jakie muszą być w 4 czy 5 lidze

mnie tylko dziwi czemu klub nie zrobi sprzedaży biletów w innych miejscach miasta niż Reymonta, przykładowo pare klubów z polski juz tak mają np. Warta Poznań ma 20 punktów gdzie mozna kupic bilet
Hmmm a lepsze 60% stadionu puste ? Nie co wogóle porównywać, tam są stadion czasem na pare setek osób a bilety też się rożnie kształtują. Chyba chodzi o to, żeby zapełniać stadion na Reymonta a nie na Kałuży ?
Odpowiedz cytując