|
a ja tak troche abstrachując od tego wszystkiego powiem że mi marzy sie trener ktory wypracuje jakiś okreslony styl, który będzie powtarzalny w każdym meczu i charakterystyczny dla naszej drużyny, tak żeby idąc na stadion mieć możliwość cieszenia oka grą która nawet gdy wynik będzie niekorzystny będzie go spychać na dalszy plan.
|