Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2011, 22:49
a ja tak troche abstrachując od tego wszystkiego powiem że mi marzy sie trener ktory wypracuje jakiś okreslony styl, który będzie powtarzalny w każdym meczu i charakterystyczny dla naszej drużyny, tak żeby idąc na stadion mieć możliwość cieszenia oka grą która nawet gdy wynik będzie niekorzystny będzie go spychać na dalszy plan.