Gorąco polecam gracza, który się nazywa Wojciech Marek. Jest to chłopak, który przyszedł do mnie do Wisły jako nabór chłopaków do u-18. Ma 16 lat. U mnie już 17 i jest zmiennikiem Meliksona. To co chłopak gra to rewelacja

Polecam też obrońcę z kadry Polski u19 Juliena Tadrowskiego. Kolejny talent, tym razem na prawą obronę
