Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 10.11.2011, 22:11
Komiczny ten wątek - to, że pojawiły się kandydatury Waldka Fornalika czy Janka Urbana przerabialiśmy, ale proponowanie Nawałki czy Kafarskiego przekracza granicę absurdu - jak rozumiem cel ten sam co zawsze - MP, faza grupowa LM i oczywiście ładna i ofensywna gra
Generalnie na temat zwolnienia Maaskanta wypowiadac się specjalnie nie mam zamiaru i tak nikt specjalnie nie odnosił się do moich postów - zapewne dlatego, że były za długie i jakieś takie nie pasujące do prostej rzeczywistości w której Maaskant był uosobieniem całego nieszczęścia.Forumowi eksperci żądali ścięcia co też ku jego uciesze zostało wykonane.O tym, że wypadałoby miec najpierw następcę nikt się specjalnie nie przejmował wszak jak mawiał klasyk: "Szlachta na koń wsiądzie, ja z synowcem na przedzie i jakoś to będzie" Cały problem polega na tym, że będzie właśnie jakoś.Jakoś czyli przeciętnie i to już nie w skali europejskiej a krajowej...
Eppur si muove!