Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8021
Stary 10.11.2011, 21:55
No niestety Kew od jakiegoś czasu wykazuje jedynie regres, przy nim coraz słabszy staje sie tez Chavez, który ogólnie duuzo korzystniej wyglądał przy Bunozie, osobiście jestem za tym żeby Gordan grał za Jaliensa napewno gwarantował większe zaangażowanie w gre. Co do transferów ostatniego okienka to na plus można zaliczyć tylko przyjście Ilieva który przynajmniej w każdym meczu jest w stanie zaoferowac kilka ciekaych zagrań co do Jovanovicia okaże się myslę w najbliższym czasie natomiast mnie osobiście bardzo podoba sie Nunez, faktycznie mega słaby mecz z tymi *&)^%$& ale wcześniej w Londynie najlepszy zawodnik Wisły jak dla mnie.
Odpowiedz cytując