Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
7179
10.11.2011, 21:53
No niestety, a Kuba Błaszczykowski powiedział że logo jest fajne "bo dynamiczniejsze".. wiele stracił w moich oczach.
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928