|
Nie rozumiem, dlaczego przy obecnie panującej atmosferze nie można obniżyć cen. Chociażby ulgowe za 10 na G ale tanśze na narożniki, tak to kogoś kto nie chodzi nie ma szans wyciągnąć na mecz, bo ani poziom, ani cena biletów nie zachęca (na kałuży 6,5 zł ...:/ )
|