|
Diaz powinien grać w środku za słaby na lewą stronę, paljic do pomocy, wielkie błędy w defensywie. Albo kupimy lewego obrońcę który będzie dobrze krył i odbierał to fajnie, ale jeżeli nie to bunoza, nawet niech nie wychodzi za bardzo do ataku i mamy lewą stronę zabezpieczoną, alternatywą może być Nunez ale on mi jakośdo tej pozycji nie pasuje...
|