Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 10.11.2011, 21:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to zwyczajne jaja i traktowanie ludzie jak baranów,a dla Ciebie podnoszenie prestiżu klubu. To może Mourinho podpiszmy,w Realu nie do końca są z niego zadowoleni? Sama wzmianka o tym podniesie prestiż klubu. Rzecz jasna do momentu gdy ktoś nie zrobi zdjęcia boiska, na którym Portugalczyk miałby prowadzić zajęcia. Wtedy prestiż klubu,że tak powiem, może zaliczyć glebę.
Przepraszam bardzo, ale kto tu zaraz po zwolnieniu Holendra prowadził dyskusję o Jimenezie?
Wybacz brutalną szczerość, ale nasze władze traktują was jak baranów, ponieważ - ujmując rzecz delikatnie - jest to skuteczne. Pójdzie pierd o Van Nisterloyu i już będziecie się kłócić, czy aby dla Wisły nie za stary tak jak teraz o to, czy Jimenez się nadaje ().
Sprawdzało się przez lata puszczanie w eter bajek o "zielonym świetle" po wy.......eniu każdego kolejnego trenera, to czemu mieli tego zaprzestać? Stara piłkarska zasada: "masz frajera, to go duś". I nie ma, że boli i potem wam przykro.

A rację od początku miał 1q2: Maaskant był już zwolniony po odpadnięciu z APOEL-em. Nasz właściciel pozwolił mu reinwestować (niewielką) część pieniędzy za sprzedanych zawodników (), a on tak się odpłaca!? Nie pierwszy raz powtarza się ten wzorzec "trenera wyklętego" na którego porażkę się czeka żeby go z hukiem wy.......ić, wiec na bank to nie przypadek.
Wnioski na przyszłość są bardzo proste, ale depresjonujące i mimo wszystko - chyba fajniej wierzyć w Jimenezów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!