Wyświetl pojedynczy post
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7178
Stary 10.11.2011, 21:39
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W zasadzie czemu my mamy pretensje?

Przynajmniej związek jest konsekwentny. Obsrał reprezentację, robiąc łapankę na piłkarskim wysypisku śmieci, więc naturalną koleją rzeczy jest się spuszczenie na koszulkę i zastąpienie godła narodowego g.wnianym wypierdkiem.

Teraz czekam na hymn. Zamiast niego coś w tym stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=6fUtcEOKMnA
Myslisz się. Wszystko zgadzałoby się, gdyby ta drużyna nie nazywała się reprezentacją POLSKI.
Dlatego niech zmienią też nazwę. Proponuję FC Multi-Kulti.
Ludzie przez wieki walczyli o niepodległość, przelewali swoją krew i pisali historię swoimi bliznami, abyśmy dziś żyli w wolnym kraju i mogli nosić Białego Orła na piersi. Nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy patrzę jak to społeczeństwo stacza się.
Każdy piłkarz, który wyjdzie w tej koszulce jest dla mnie szmaciarzem.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując