Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7177
Stary 10.11.2011, 21:13
W zasadzie czemu my mamy pretensje?

Przynajmniej związek jest konsekwentny. Obsrał reprezentację, robiąc łapankę na piłkarskim wysypisku śmieci, więc naturalną koleją rzeczy jest się spuszczenie na koszulkę i zastąpienie godła narodowego g.wnianym wypierdkiem.

Teraz czekam na hymn. Zamiast niego coś w tym stylu:

http://www.youtube.com/watch?v=6fUtcEOKMnA
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując