W zasadzie czemu my mamy pretensje?
Przynajmniej związek jest konsekwentny. Obsrał reprezentację, robiąc łapankę na piłkarskim wysypisku śmieci, więc naturalną koleją rzeczy jest się spuszczenie na koszulkę i zastąpienie godła narodowego g.wnianym wypierdkiem.
Teraz czekam na hymn. Zamiast niego coś w tym stylu:
http://www.youtube.com/watch?v=6fUtcEOKMnA