Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51901
Stary 10.11.2011, 21:10
Być może jest słaby. Tylko właśnie o to chodzi, że my też zapewne będziemy potrzebować 1-2 ligowych wyrobników. Dlatego jeden taki Patejuk/Lisowski/V.Jovanovic do uzupełnienia kadry nie byłby zły.

Próbuje szukać po prostu kogoś sensowego z T-Mobile E. Znowu mielibyśmy ściągnąć 5-6 graczy z wolnych kontraktów z zagranicy?

Jeżeli nastąpi jakiś duży transfer (via Biton) to pewnie to będzie jeden a reszta to właśnie takie "łatanie".
Wszystko zależy oczywiście od środków finansowych jakie zostaną przeznaczone na t.
Odpowiedz cytując