KacpiTSW napisał(a):

Lechia za Janickiego krzyknęła mi 2,5 mln euro! Ale myślę, że jakbym dał im 700-800 tys. euro to by go puścili. Ale to dopiero po awansie do LM (o ile awansuje). Na razie bez żadnych transferów.
Pareiko - Lamey, Czekaj, Bunoza, Paljić - Wilk, Sobolewski - Małecki, Melikson, Iliev - Genkov .
Warto przyjrzeć się Kupiszowi.
A sprzedałeś kogoś?
|
Wilk słaby na 1 skład, postaw na Bruda, Diaz na LO. Chavez na stopera
Ja kupiłem Milika z KSG i chłopak jest niezły

to samo moge powiedzieć o Pawłowskim z Lubina