Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5792
Stary 10.11.2011, 21:03
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Lechia za Janickiego krzyknęła mi 2,5 mln euro! Ale myślę, że jakbym dał im 700-800 tys. euro to by go puścili. Ale to dopiero po awansie do LM (o ile awansuje). Na razie bez żadnych transferów.

Pareiko - Lamey, Czekaj, Bunoza, Paljić - Wilk, Sobolewski - Małecki, Melikson, Iliev - Genkov .

Warto przyjrzeć się Kupiszowi.

A sprzedałeś kogoś?
Wilk słaby na 1 skład, postaw na Bruda, Diaz na LO. Chavez na stopera
Ja kupiłem Milika z KSG i chłopak jest niezły to samo moge powiedzieć o Pawłowskim z Lubina
Odpowiedz cytując