|
Patejuk wcale nie gra dobrze... Może na tle takiego Podbeskidzia coś pokazuje, ale są to raczej przebłyski i naprawdę nie sądzę, że by nam się przydał. To już lepiej wziąć jakiegoś młodego chłopaka od nas, a nie 30-letniego średniaka, których w lidze jest na pęczki.
|