Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51900
Stary 10.11.2011, 21:01
Patejuk wcale nie gra dobrze... Może na tle takiego Podbeskidzia coś pokazuje, ale są to raczej przebłyski i naprawdę nie sądzę, że by nam się przydał. To już lepiej wziąć jakiegoś młodego chłopaka od nas, a nie 30-letniego średniaka, których w lidze jest na pęczki.
Odpowiedz cytując