Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 10.11.2011, 20:49
Mój skład:
----------------Pareiko----------------
Jovanovic-Czekaj-Chavez-Bunoza(dobry defensor, słabiej w ataku ale dobrze kryje i odbiera)
-------------Nunez - Garguła--------
--Iliev----------------------------------Kirm
--------Genkov------------------------ = będzie wychodził
------------------------------Biton----- = będzie się cofał
Ostatnio edytowane przez syryls : 10.11.2011 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując