|
Mój skład:
----------------Pareiko----------------
Jovanovic-Czekaj-Chavez-Bunoza(dobry defensor, słabiej w ataku ale dobrze kryje i odbiera)
-------------Nunez - Garguła--------
--Iliev----------------------------------Kirm
--------Genkov------------------------ = będzie wychodził
------------------------------Biton----- = będzie się cofał
Ostatnio edytowane przez syryls : 10.11.2011 o godz. 21:48.
|