Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.11.2011, 20:48
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Hmm
a po co nam dwóch bramkarzy?
to tak w ogóle można?
Mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy gola Moskal będzie grał bardzo asekuracyjnie w swoim pierwszym meczu
Odpowiedz cytując